Валентинки по-гуральськи 2019

Львів – Закопане – Шафлари – Бялка Татшанська – Краків – Львів

 

13.02-18.02.2019

13/02/19 22-30 — збір групи на зал. вокзалі м. Львів.

22-45 – виїзд зі Львова.

Переїзд в Закопане-найвідоміший зимовий курорт і туристичний центр Польщі, розташований у підніжжі польських Бескидів. Тут діють багатокілометрові лижні траси, кілька десятків гірськолижних витягів, ковзанки, трампліни.

 

14/02/19 Сніданок.

Відпочинок на термальних джерелах у Шафларах. Тут є 2 внутрішніх та 2 зовнішніх басейни, сауни, гірки, ресторани та ін.

Розміщення в пансіонаті.

Пропонуємо Вам прогулятися серцем містечка Закопане – по вулиці Крупувки, де зосереджене життя міста: ресторани, галереї, магазинчики з сувенірами, дискотеки, піднятись на канатному трамвайчику на гору Губалувку, звідки відкривається чудова панорама Татр.

Вечеря. . А ввечері, пропонуємо ексклюзив – прокататись на кінних санях вечірнім Закопаним та почастунок у гуральській колибі! (15€)

З Днем св.Валентина!

Ночівля.

 

15/02/19 Сніданок. Сьогодні ми їдемо кататись на лижах та санках на Поляні Шимашковій — це один з кращих сучасних гірськолижних комплексів в Закопане і взагалі Польщі. Він знаходиться на хребті Губалувка. Мрією новачка можна назвати 4-місний крісельний підйомник на відмінно підготовленому, легкому і просторому схилі. Паралельно працює сучасний 6-місний крісельний підйомник. Цей підйомник обладнаний вітрозахисними ковпаками, електронною системою і рухомою стрічкою посадкового перону.

ВечеряСподіваємося Вам сподобається! Ночівля.

 

16/02/19 Сніданок. Виїзд в Бялку Татранську. Катання на лижах. Відвідування водного комплексу «Терма Баня»: новий термальний парк в якому і дорослий і дитина  відчує море задоволення. http://www.termabialka.pl/Ua (вх. квиток від 13€). Для бажаючих-катання на лижах (тут є 17 трас довжиною від 150 м до 1500 м. Повернення в пансіонат. Вечеря.Нічліг.

 

17/02/19 Сніданок. Вільний день. Катання на лижах і санках на одній з гір у Закопаному. Пропонуємо відвідати аквапарк розташований в самому сердці Закопаного. http://www.aquapark.zakopane.pl/pl/galeria. Вхідний квиток: 2,5 години від 10 є.

Вечеря. Ночівля.

 

18/02/19 Сніданок. Звільнення номерів. Переїзд у Краків. Оглядова екскурсія вуличками старого міста: Бастіон Барбакан, Флоріанська Арка, Площа Ринок, торгові ряди Сукенніце, Маріацький костел*, Кафедральний собор*. Відвідаємо музей «Підземелля Ринку» — тут ми практично «доторкнемся до історії» Кракова (вхідний квиток від 7 Євро). На Вавельському пагорбі, Ви матимете змогу відвідати Королівський замок (X-XIII в.), який поєднує в собі архітектурні елементи різних стилів і епох. У замку зберігаються численні скарби польської культури, серед найбільш цінних експонатів – меч коронації Щербец і унікальна колекція середньовічних гобеленів, виготовлених у Фландрії. Це неповторне місто, створене поколіннями майстрів і артистів середньовіччя, ренесансу, бароко і модерну. Сюди дійсно варто приїхати! Переїзд в Україну. Орієнтовне прибуття до Львова о 22-00 – 24-00 (залежить від перетину кордону).

 

 

Вартість туру:

 

 

Дорослий 155€ Дитина (до 15 р. з 2-ма дор) 140€

 

 

У вартість входить:

-проїзд автобусом євро класу;

— підвіз до підйомників

-проживання у пансіонаті  4 ночі

-харчування:   5 сніданків+4 вечері

-оглядова екскурсія по Кракову;

— виїзд на термальні води в Шафлари

-виїзд у Бялку Татранську;

-супровід керівника групи;

-послуги турфірми.

Додатково оплачується:

— медичне страхування( гірськолижне)

— вхідні квитки в об‘єкти відвідування;

— факультативні програми;

— додаткове харчування (обіди);

— SKI pass;

— особисті витрати;

— проїзд у громадському транспорті.

-катання на кінних санях ( 15€)

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *