Дует двох морів Італії: Адріатичне та Тірренське (відпочинок на морі)

 Італія, що зачаровує своїм теплом сонячних променів та красою узбережжя!

 

 Львів – Падуя – Ріміні (відпочинок на морі) – Сан-Марино – Барі – Матера – Тірренське узбережжя (відпочинок на морі) – Неаполь – Помпеї – Сорренто – Рим – Зальцбург — Зальцкаммергут – Львів

Море і сонячні пляжі дарують незабутні враження. Тур в Південну Італію з відпочинком на морі на Адріатичному та Тірренських морях!
·         Відпочинок на Адріатичному та Тірренських морях!

·         Матера – місто печерних будинків та місто Барі — підопічний і хранитель Миколая Чудотворця!

·         Древній Рим та легендарні Помпеї – в програмі туру!

·         Одне з наймальовничіших міст Середземномор’я — Сорренто!

·         Можливість відвідати мініатюрну європейську країну Сан-Марино та найменшу країну в світі – Ватикан!

·         Зальцбург та мальовничий озерний край Зальцкаммергут!

 

Початок туру:

серпень вересень
23* 14

 

День 1 Львів. Зустріч кожного гостя представником фірми
7:30 – виїзд зі Львова, денний переїзд через Карпати. «Далекі гори одкривали один за одним свої верхи, вигинали хребти, вставали, як хвилі в синьому морі. Здавалось, морські буруни застигли саме в ту мить, коли буря підняла їх з дна, щоб кинути на землю та залляти світ». Саме такими словами змалював Карпати Михайло Коцюбинський.
12:00 – виїзд з Мукачево. Проходження кордону.
Переїзд в транзитний готель на території Угорщини.
Поселення в готель та ночівля.
День 2 Сніданок.  Виселення з готелю.
Переїзд до Падуї.Рекомендуємо оглядову екскурсію по Падуї – місті Святого без імені та одного з найстаріших університетів Італії (15€).  Мандрівки в Падую не залишають байдужими нікого… Тут кожен знайде щось своє. Перший в історії ботанічний сад, університет – один з найстаріших у світі, залишки давньоримських гробниць, мостів, амфітеатру і форуму, безліч музеїв та галерей, розкіш палаців, яка створювалася століттями… Культурні скарби вражають своїм багатством: пишний собор св. Антонія із скульптурними композиціями Донателло, капела Скровеньї, розписана великим Джотто, незрівняна за своєю красою площа Прато делла Валле…
Вільний час.
Переїзд в Ріміні.
Поселення в готель в Ріміні та ночівля.
День 3 Сніданок.
Вільний час в Ріміні. Відпочинок на морі.
Знамените Ріміні — улюблене місце туристів, яке одночасно поєднує в собі блакитний берег Адріатичного моря, золотисті піщані пляжі, приголомшливі пейзажі, італійську привітність і безмежні веселощі!
14:00 –Рекомендуємо поїздку до мініатюрної країни Сан-Марино  (25€).  Країна-корабель, що плаває над безоднею століть… Про неї кажуть – «гора, яка стала республікою». Дивовижно, але Сан-Марино не тільки одна з найменших держав у світі, але й найдревніша республіка в Європі, яка має не лише державний кордон і армію, а й власний календар, що відлічує історію від дня її заснування. Тому якщо Ви оберете тур з Сан-Марино, то потрапите у сімнадцяте століття… Ця мініатюрна країна здається виросла зі скелі, і зі своїми фортецями, замками і зубчатими стінами гордовито підноситься на схилах всього лише однієї гори. Та незважаючи на крихітні розміри, все рясніє визначними пам’ятками: численні музеї, середньовічні замки, церкви, стародавні будинки…
Поверення в готель.
Ночівля в готелі. 
День 4 Сніданок. Виселення з готелю.
08:30 — переїзд в сторону Барі.
Оглядова екскурсія «Місто Барі — підопічний і хранитель Миколая Чудотворця».

Подорожуючи по італійському узбережжю, не пропустіть його справжню перлину — місто Барі, який велично розкинувся на місці стародавньої рибацького гавані Баріум, перша згадка якої в літописах з’являється ще до II століття. Тут в строгій ззовні, але дуже душевній всередині базиліці святого Миколая, будівництво якої датовано 1087 роком, покояться мощі святого Миколи-чудотворця (до речі, покровителя цього міста), вклонитися яким з’їжджаються паломники з усього світу. Але не тільки цим цікаве місто. Обов’язково слід відвідати і замок Штауфенів, який був побудований за зразком візантійських укріплень, і Археологічний музей, і собор святого Сабіана.

Вільний час.
Поселення в готель біля Барі та ночівля.

День 5  Сніданок. Виселення з готелю.
08:00 – переїзд до Матери. Вільний час в місті.Рекомендуємо оглядову екскурсію «Матера – місто печерних будинків» (18€).   Унікальне яскраве місце з неповторною атмосферою та багатою історією, що славиться своїми печерними районами та є третім найстарішим постійним житловим поселенням в світі. Сьогодні Матера є популярним місцем для туристів, що може похвалитися сотнями стародавніх печер та скельних церков, смачними стравами місцевої кухні і розкішними готелями. Відвідувачі мають чудову можливість залишитися в печерах, погуляти по алеях поряд з мальовничими печерними заповненими скелями, а також дізнатися історію цього захоплюючого місця.
Переїзд на Тірренське узбережжя.
Поселення в готель 3* та ночівля.
День 6  Сніданок. Вільний день. Відпочинок на морі.
Рів’єра ді Улісс або «Узбережжя Одіссея»  — це кристально чиста морська вода смарагдового кольору, неймовірно багатий підводний світ, 100 км чистих пляжів, живописні бухти, обривисті скелі та розкішна природа. Узбережжя Одіссея, оспіване Гомером і Вергілієм, омивається водами Тірренського моря та простягається від Риму до Неаполя. Перлина пляжного відпочинку Італії, славиться своєю смачною кухнею та вином, яке виготовлятьється з тих сортів винограду, що й за часів давніх римлян. Найвідомішими курортами цього регіону вважаються Террачина, Маратея, Сабаудія і Гаєта.09:00 – Рекомендуємо поїздку в Неаполь (30€). Найбільш суперечливе місто Італії, в яке або до нестями закохані, або ненавидять. Неаполь – незвичайний, живий і яскравий, де кожен квартал – окреме містечко, кожна вулиця – декорація до яскравого шоу, і все навкруги здається начерками до ще ненаписаної опери. Прожиті віки нагородили місто незліченними скарбами: Археологічний музей, Національний музей і галерея Камподімонте, Монастир Сан Мартіно і музей Сан Мартіно, Новий Замок, Королівський Палац, капела Сан Дженарро. А десь, глибоко з-під землі чується таємничий подих минулого, де у підземному місті ховаються від світла старовинні ритуальні склепи і святилища, античні печери, середньовічні підземні ходи та секретні тунелі Бурбонів. Тут в єдине ціле поєднується благополуччя і бідність, бурхливий розвиток і стародавні традиції, святість та порок… Мешканці Неаполя завжди знають як насолодитися життям і запрошують всіх розділити з ними цю радість.
Вільний час в Неаполі, додатково рекомендуємо:

Екскурсію у Помпеї (20€ + вхідний квиток 15€).  Якщо Ви хочете побачити, як оживає древнє місто, то Помпеї – єдине місце на Землі, де можна поринути у цю магічну капсулу часу, яка перенесе у далекі античні часи. Крокуючи старими вулицями, варто зазирнути у тутешні крамниці, прочитати старовинні написи та помилуватися прекрасними мозаїчними підлогами вілл місцевих патриціїв. Зі стін деяких будинків у далечінь дивляться портрети їх власників. А у глибині великої площі над усіма спорудами височів храм Юпітера, по обидві сторони якого – дві тріумфальні арки. У храмі Аполлону й досі виблискує бронзова фігура цьому богу, а великий амфітеатр, наче завмер в очікуванні на наступні гладіаторські бої.

Рекомендуємо пішохідну екскурсію по старому місту Неаполя (15€). Старе місто в Неаполі – найбільше в Європі. Воно входить до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, і воно дійсно величезне, більше 16 км² . В старому місті — справжній дух Неаполю: храми, старі палаци, кондитерські… Тут знаходиться відома вулиця Св. Григорія Вірменського, де виготовляються і продаються неаполітанські вертепи; собор з  реліквіями Св. Януарія, де 16 грудня відбулось чергове чудо розрідження його крові.
Повернення в готель.
Ночівля в готелі.

День 7 Сніданок. Виселенння з готелю.
08:00 – переїзд до Риму.
УВАГА! ПЕРЕСУВАННЯ ПО РИМУ ВИКЛЮЧНО ГРОМАДСЬКИМ ТРАНСПОРТОМ!
Оглядова екскурсія по Риму. Вічна магія Риму полягає в умінні поєднувати стародавнє і сучасне. Імперії підносилися і переживали занепад, старі боги замінювалися новими, але Рим залишається Римом. Це місто живих і незабутніх образів: вид удосвіта з найвищого пагорба – Яникула, колони і руїни храмів Римського Форуму, купол Собору Св. Петра на фоні яскравих багряних фарб заходу – все це залишає в пам’яті глибокий слід.
«Вічне місто», «Місто на семи пагорбах», «Праматір міст» – якими тільки іменами і епітетами не нагороджували древнє місто за майже три тисячі років його існування. А ще, якщо назву міста – Roma – прочитати навпаки, то вийде Amor – любов, проте, це є просто справедливим збігом.
Вільний час.Рекомендуємо екскурсію до Ватикану  (25€ + вхідний квиток 21€ дорослі, 16€ діти до 18 років). Ватикан – унікальне місто-країна, місто-музей з яким нерозривно пов’язана історія Римської імперії. Це наче матеріальне втілення світу духовного, більш чистого і доброго. І не дивно, адже владика тут – релігія. Невипадково навіть все мистецтво підпорядковане єдиній темі і просякнуте священними таїнствами. Тут знаходиться справжня скарбниця творів мистецтв і пам’ятників архітектури, зберігаються реліквії християнства та унікальні творіння найвидатніших майстрів усіх епох. Захоплює подих велич Собору Св. Петра, що є світовим центром католицизму, Собор Св. Івана, Ватиканський (Папський) палац та його кімнати Рафаеля, Сікстинська капела з чудовими фресками роботи Мікеланджело, безліч музеїв та знаменита на весь світ бібліотека… Звідси напрошується висновок, а чи не тому такий гарний Ватикан і всі твори мистецтва, що вони так чи інакше пов’язані з найпрекраснішим, що є у людині, – з вірою…

Рекомендуємо екскурсію «Легенди древнього Риму: Колізей + Римький Форум» (20€ + вхідний квиток 14€ тільки для дорослих від 18 років). Кажуть, що скільки часу простоїть Колізей, стільки часу простоїть і Рим. Це найбільший античний амфітеатр, головний символ Вічного міста. На цій арені відбувались найграндіозніші гладіаторські бої. У Колізеї римляни вимагали видовищ, а суспільні питання вирішували на Римському форумі. Тут було серце міста. На площі можна оглянути залишки древніх храмів і базилік, легендарних арок та колон.
20:00 – виїзд з Риму, нічний переїзд в Зальцбург.

День 8 Приїзд до Зальцбурґа.
09:00 – оглядова екскурсія по місту.  Це воістину одне з найкрасивіших міст Європи, яке відоме своєю багатовіковою історією. Зальцбурґ – це резиденція австрійських імператорів, яка захоплює і приголомшує своєю красою. Це місто-курорт невеликих розмірів. Вистачає декілька годин, щоб обійти його. Фортеця Хоензальцбург – символ міста, замок Хелльбрунн з великим затишним парком, монастир Бенедиктинців, будинок-музей Моцарта – тут завжди звучить Його геніальна музика.
Вільний час.
Рекомендуємо поїздку в мальовничий озерний крайдолину Зальцкаммергут (40€ дорослі, 35€ діти до 16 років). З плинністю років багато в нашому житті змінюється, але ностальгія за дитячими мріями та фантазіями завжди залишається. Зальцкаммерґут – це місце, де ці мрії стають реальністю. Небачена краса постає перед очима, і неможливо зрозуміти рай це чи земля… Кришталево чисті озера оточені величними гірськими вершинами та альпійськими лугами, а стародавній край дбайливо береже пам’ятки старовини. Маршрут екскурсії проходить через Санкт-Гільген, де знаходиться будинок, в якому народилася мати Вольфганга Амадея Моцарта. На наступній зупинці в Санкт-Вольфганг, ви можете помилуватися знаменитою церквою, в якій Майкл Пахер створив знаменитий вівтар. У мальовничому Санкт Вольфганзі також знаходиться знаменитий готель «Weisses Rössl». На зворотному шляху в Зальцбург, Ви матимете змогу помилуватися легендарним озером Кроттензее, а потім Мондзеем, яке прославилося завдяки церкві Святого Бенедикта 12-Століття. Повернення в Зальцбург.
Переїзд в транзитний готель.
Пізнє поселення в готель та ночівля.
День 9 Сніданок. Виселення з готелю.
Переїзд до України.
Проходження кордону.
Прибуття у Львів (пізно ввечері, біля 24:00).

 

Фірма залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг. Автобусне обслуговування у вільний час не передбачене. Мінімальна кількість туристів для проведення екскурсії – 30 осіб.

 

Вартість факультативних програм складається з вартості вхідних квитків та/або транспортного обслуговування та/або послуг гіда та/або резервації. Вартість оплачених та невикористаних послуг не повертається!

У програмах туру вказано орієнтовний час. Точне місце і час від’їзду з міста, початок екскурсій і додаткової програми оголошується керівником групи.

 

ВАРТІСТЬ:

Вартість туру визначається датою оплати, а не датою оформлення замовлення!
Вартість туру
До виїзду залишилось… Дорослі Діти до 16 років  
Більше 6 тижнів 11416 грн. (395€) 10982 грн. (380€)
Більше 5 тижнів 11705 грн. (405€) 11271 грн. (390€)
Більше 4 тижнів 11849 грн. (410€) 11416 грн. (395€)
Менше 4 тижнів 12138 грн. (420€) 11705 грн. (405€)
Гарантований аванс на екскурсії.

·         Гарантовані аванси запроваджено в інтересах справжніх туристів з метою забезпечення їх вибором якнайбільшої кількості гарантованих екскурсій та для запобігання використання турів з нетуристичною метою.

·         Гарантований аванс буде використаний на оплату будь-якої екскурсії.

·         У разі незамовлення жодної екскурсії сума гарантованого авансу не повертається.

1156 грн. (40€)
Індивідуальне медичне страхування.
Страхова компанія Граве Україна, асистуюча компанія Mondial assistance, програма страхування «Travel», територія дії Договору страхування «Schengen», мета подорожі не пов’язана зі спортом та/або активним відпочинком, страхова сума 867000 грн. (30000€).Вартість страхування збільшується, якщо:

·         вік туриста до 1 року (не включно) – в 4 рази

·         вік туриста від 1 до 3 років включно – в 1,5 рази

·         вік туриста від 60 до 65 років включно – в 1,5 рази

·         вік туриста від 66 до 75 років включно – в 2 рази

·         вік туриста від 76 до 80 років включно – в 3 рази

·         вік туриста від 81 до 85 років включно – в 4 рази.

Особи, які старші 85 років, на страхування не приймаються.

133,38₴
Страхування від нещасного випадку.
Страхова компанія Граве Україна, програма страхування «Travel», страхова сума 5000 грн.
8,55₴
Туристичний збір в готелях в Італії 232 грн. (8€)

 

 

 

У вартість туру не входить:

·         екскурсії за додаткову плату;

·         вхідні квитки;

·         трансфери;

·         проїзд в громадському транспорті та таксі.

·         користування пляжною інфраструктурою (лежаки, парасольки тощо).

 

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *