Албанія – літо, сповнене любові

Прокидатись ще до світанку, щоб встигнути зварити собі кави, вийти на безлюдний пляж та, попиваючи запашний напій, дивитись, як сходить сонце над морем – це ж найкрасивіший у світі фільм, що заслуговує на всі «Оскари»!

 

А потім – поплавати в морі досхочу, полежати на хвильках, розглядаючи ранкове небо та насолодитись неспішною прогулянкою пляжем. Що далі? Сніданок в одному з ресторанчиків з купою фруктів та сирів. А після – звісно, велика порція нових вражень! Для цього можна поїхати на Блакитне Озеро, що полонить своєю космічною красою, а можна вирушити до виноробні в Чобо та дізнатись усі тонкощі виготовлення місцевого вина. Чи провести цілий день на Скадарському озері, яке розділи між собою Албанія та Чорногорія. А на вечір запланувати красиву вечерю з креветками-гриль, кількома видами риби  та, звичайно, келишком холодного місцевого вина. Хіба не так має проходити літо? Літо, яке ви завжди будете згадувати з любов’ю. Тож вибирайте вже зараз тур до Албанії.

 

 

Албанія це:

  • Комфортний переліт на до Тирани.
  • Тури різної тривалості – як для відпочинку на вихідні, так і на цілі канікули – від 2 до 21 дня!
  • Великий вибір готелів. Наприклад, радимо:
  • Насичена екскурсійна програма. Популярними у наших туристів є, наприклад, екскурсії до Круї, джерела Блакитне око та заповідника Бутрінті та до Македонії.
  • Усі вигоди раннього бронювання. Отже, не пропустіть додаткові вигоди за бронювання та знижки на готелі, що сягають 20-30%!*

 

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *